FYZIO Exercise online

Aj v dobe home officu je dôležitý pravidelný pohyb. Udržte svoje telo aktívne a zdravé.
Ponúkame Vám prístup k všetkým našim ONLINE cvičeniam. Vieme, že si doma môžete pozrieť rôzne online cvičenie zadarmo, no tieto cvičenia nie sú naživo a s odborným prístupom. Naši fyzioterapeuti a joginky Vám vysvetlia každý cvik, budú kontrolovať správnosť jeho prevedenia a usmernia Vaše pohyby tak, aby prinášali Vášmu telu potrebnú úľavu od bolesti a zatuhnutia. Každé cvičenie Vám prinesieme online NAŽIVO a veríme, že aj v ONLINE priestore dokážeme dopriať Vášmu telu počas celej hodiny potrebnú pozornosť. Je len na Vás, ktoré cvičenia a ako často si s nami odcvičíte.

jednorázový prístup k našim ONLINE naživo cvičeniam podľa výberu / 4,- EUR

Rozhodli ste sa vyskúšať našu hodinu online cvičenia? Rezervujte si priamo cez náš systém cvičenie o ktoré máte záujem a po odvičení Vám zašleme QR kód na uskutočnenie platby.

individuálne ONLINE naživo cvičenie podľa Vášho výberu / 45 min / 20,- EUR

Ak máte záujem o individuálne online cvičenie, rezervujte si termín u nášho fyzioterapeuta presne podľa Vášho výberu. 45 min. bude venovaných na odstránenie Vašich bolestí, prípadným otázkam a cvikom iba pre Vás.

Aďka – bolesti chrbtice, šije, hlavy, zdravý chrbát, SM systém

Katka – cvičenie pre deti, zdravý chrbát, DNS

Jaro – bolestivý kotník, koleno, kríže, členok, McKenzie

Lenka – DNS, tabata, Kardio

Miška – cvičenie pre tehotné, cvičenie pre ženy po pôrode, s problémami inkontinencie a cvičeniu Ľ. Mojžišovej

Kalendár FYZIO cvičení online:
Monday

Ranná Joga s Lindou

7:30 am - 8:30 am

Ranná Joga s Lindou

Monday 7:30 am - 8:30 am
Kliknite na link pre objednanie
Thuesday
Wednesday

Joga pre začiatočníkov s Lindou u nás aj ONLINE

6:30 pm - 7:30 pm

Joga pre začiatočníkov s Lindou u nás aj ONLINE

Wednesday 6:30 pm - 7:30 pm
Kliknite na link pre objednanie
Thursday
Friday
FYZIO Exercising of healthy back

Trápia Vás bolesti chrbta? Zacvičte si s nami jednoduché ale účinné cvičenia zamerané na uvoľnenie stuhnutých svalov a posilnenie oslabených svalov. Naša fyzioterapeutka Vás naučí, ako správne vykonávať cviky a tým zvýšiť ich efektivitu.

Ranná joga

Čo je príjemnejšie, ako začať ráno jogou? Ráno nám ponúka nový deň, novú energiu, nové zážitky aj nádej na pekný deň 🙂 Preto sa cvičí joga najlepšie ráno. Poď si aj ty vychutnať ráno plné pohody, strečingu, cvičenia a príjemnej hudby. Kreatívnym zostavením asán si naštartujeme metabolizmus, uvoľníme stuhnuté svaly po noci, odbúrame stres a pripravíme telo na nový deň.

Joga pre začiatočníkov

Joga pre začiatočníkov je hodina určená úplným začiatočníkom, ale aj každému, kto má chuť dozvedieť sa o joge viac. Postupne sa zoznámime s jednotlivými pozíciami – ásanami, vysvetlíme si ich význam pre naše telo, ktoré vďaka nim spevníme, posilníme a zároveň posunieme aj hranice našej flexibility na novú úroveň.

Cvičenie Ľ. Mojžišovej s Miškou

Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej s Miškou nie je len o 12 – tich cvikoch z knižky. Miška Vám vysvetlí význam každého cviku. Nájde vhodnú alternatívu ak je to potrebné. Taktiež doplní cvičenie o cviky, ktoré sú potrebné aby ste otehotneli, prestal Vás bolieť chrbát, jednoducho aby ste dosiahli svoj cieľ.

Cvičenie boľavá hlava a šija

Karanténne opatrenia priniesli nie len menej pohybu , ale aj väčšie a častejšie bolesti hlavy. Pri cvičení s Aďkou sa dozviete, čo spôsobuje bolesti hlavy najčastejšie. Ako sa nie len pohybom dajú bolesti zmierniť. Ale hlavne sa naučíte čo robiť a ako robiť aby bolesti vôbec neprišli.

ONLINE kardio cvičenie v interiéri s Lenkou

Váš pohyb sa za posedné dni minimalizoval a už sa pomaly začínate vyhýbať aj zrkadlo? Lenka Vám ukáže, že sa dá zapotiť a zadýchať aj v obmedzených podmienkach. S jej kreatívnou mysľou Vaša domácnosť nadobudne nový rozmer.

Tabata

Tabata je vysoko intervalové cvičenie zamerané na striedanie intervalov vysokej intenzity – 20 sekúnd intenzívneho výkonu a 10 sekúnd oddychu na regeneráciu a relax. S jej pomocou sa nielen riadne zapotíte, zoštíhlite a spevníte svalstvo. Počas cvičenia precvičíme každú partiu tela a  je zostavené tak, aby ho zvládli aj začiatočníci.

Specialists for these tasks

z1
Aďka
Fyzioterapeutka
z4
Jaro
Fyzioterapeut
z6
Miška
Fyzioterapeutka
z5
Katka
Fyzioterapeutka

Arrange a meeting and visit our FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Contact

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334880
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parking

Possibility of parking directly in the garage of Digital Park or in the shopping center Aupark - 3 hours free.

en_GBEnglish