FYZIO Exercise

Exercise is an ideal form of preventing movement problems, compensating for sedentary lifestyles and becoming satisfied with your body. At FYZIO we offer you various types of individual and group exercises. Choose from our current range of group exercises directly in our booking system, or order time for individual exercises with our physiotherapist. FYZIO Vám ponúkame rôzne druhy individuálnych a skupinových cvičení. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky skupinových cvičení priamo v našom rezervačnom systéme, alebo si objednajte čas na individuálne cvičenie s našim fyzioterapeutom.

Aj v čase zákazu vychádzania a home officu je dôležitý pravidelný pohyb. Udržte svoje telo aktívne a zdravé.
V našej ponuke nájdete aj ONLINE hodiny jógy s našou Lindou.

Individual Exercise:

Individual exercise under a physiotherapist’s supervision. We deal with various methods such as SM system, McKenzie, ACT, DNS, Moses Exercise…

Duration of group therapy: 25 min. /Eur 20
Kalendár FYZIO skupinových cvičení:
Monday
Thuesday
Wednesday

Joga pre začiatočníkov s Lindou

6:00 pm - 7:00 pm

Joga pre začiatočníkov s Lindou

Wednesday 6:00 pm - 7:00 pm
Kliknite na link pre objednanie
Thursday
Friday
Group exercise (max. 8 people):
FYZIO Exercising of healthy back

Are you having back pain? Come with us to practice simple but effective exercises aimed at relaxing stiff muscles and strengthening weakened muscles. Our physiotherapist will teach you how to perform exercises properly and thus increase their effectiveness.

Ranná joga

Čo je príjemnejšie, ako začať ráno jogou? Ráno nám ponúka nový deň, novú energiu, nové zážitky aj nádej na pekný deň 🙂 Preto sa cvičí joga najlepšie ráno. Poď si aj ty vychutnať ráno plné pohody, strečingu, cvičenia a príjemnej hudby. Kreatívnym zostavením asán si naštartujeme metabolizmus, uvoľníme stuhnuté svaly po noci, odbúrame stres a pripravíme telo na nový deň.

Joga pre začiatočníkov

Joga pre začiatočníkov je hodina určená úplným začiatočníkom, ale aj každému, kto má chuť dozvedieť sa o joge viac. Postupne sa zoznámime s jednotlivými pozíciami – ásanami, vysvetlíme si ich význam pre naše telo, ktoré vďaka nim spevníme, posilníme a zároveň posunieme aj hranice našej flexibility na novú úroveň.

Detská gymnastika pre deti do 1,5 roka

Skupinové cvičenie rodičov s deťmi zamerané na rovnovážny a prirodzený vývoj. Otvára možnosti manipulácie s dieťaťom, potrebného posilnenia, či uvoľnenia svalového napätia v rôznych posturálnych situáciách. Záver cvičenia budeme venovať ukážkam krátkych masáží Vašich detičiek.

FYZIO cvičenie podľa Ľ.Mojžišovej

Metóda vypracovaná Ľudmilou Mojžišovou je originálnym prístupom k problematike funkčnej ženskej sterility. Je najlepšou voľbou pri liečbe neplodných žien založenou na  ovplyvnení svalov panvového dna.

FLOW joga

Flow joga ti dopraje vnímavý, precítený a príjemný flow, ktorý ti zobudí telo, naštartuje metabolizmus a prinesie aj dobrú náladu. Nechaj, nech aj tvoj vnútorný flow „vypláva“ na porvch. Za sprievodu príjemnej hudby si uvoľníme stuhnuté svalstvo, doprajeme si príjemný strečing, zľahka posilníme aj spevníme telo. Nechajme, nech energia prúdi v celom našom tele v jednom úžasnom rytme s úsmevom na perách.

POWER joga

Power Joga je účinné cvičenie pri ktorom posilníme celé telo, spevníme jeho jednotlivé časti, zdokonalíme core (stred tela), celkové držanie tela a zároveň si doprajeme aj strečing. Hodina je ideálna pre všetkých, ktorí majú chuť sa hýbať, zamakať si a vybalansovať túto aktivitu záverečnou relaxáciou. Nechajme, nech energia prúdi v celom našom tele v jednom úžasnom rytme s úsmevom na perách.

Joga pre tehotné

Priviesť na svet zdravé dieťa je túžbou každého rodiča. Ako sa však pripraviť na pôrod? Ako narábať so zmenami, ktoré sa ti zrazu dejú s tvojim telom? Všetky tie hormóny, zmeny chutí do jedla, to, ako sa ti mení postava. Či si jogu už cvičila niekedy predtým, alebo je to tvoja prvá skúsenosť, na tom vôbec nezáleží. Dôležité je cítiť sa príjemne vo svojej koži. Rozumieť procesom, ktoré sa ti dejú v tele. Precítiť dieťa vnútri teba, nadviazať s ním kontakt, uvoľniť panvu, spevniť potrebné svalstvo a pripraviť telo na pôrod. To sú ciele tvojich nasledujúcich dní, a my ti ich radi pomôže splniť. 🙂

Dĺžka trvania skupinových cvičení: 30 - 50min. podľa cvičenia a rozvrhu / 9Eur osobne u nás.
Využite kúpu balíčka a získate 10% zľavu. Platí pri kúpe 5 cvičení, masáži alebo terapie.

Specialists for these tasks

z1
Aďka
Fyzioterapeutka
Jaro - hlavný fyzioterapeut
Jaro
Fyzioterapeut
z6
Miška
Fyzioterapeutka
Janka fyzioterapeutka
Janka
Fyzioterapeutka

Arrange a meeting and visit our FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Contact

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334880
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parking

Possibility of parking directly in the garage of Digital Park or in the shopping center Aupark - 3 hours free.

    en_GBEnglish