About us

At the FYZIOphysiotherapy center, located in Bratislava - Petržalka in THE DIGITAL Park building and just a few steps from the Aupark shopping center, we offer you a wide range of physiotherapies, therapies for women, children, athletes, physical therapy, individual and group exercises.

Our qualified physiotherapists and masseurs will help you if you suffer from pain, dizziness, surgery or injury, a stiff neck or protruding discs. With the help of PHYSIO exercises, we move you if you have a sedentary job, stiff muscles, want to do sports without injuries, or feel good during pregnancy and after childbirth. During PHYSIO massages, you will relieve stress and fatigue and regenerate your body and mind.

We look at the needs of our clients in a comprehensive way. In addition to professional care with a personal approach, our goal is to educate our clients and lead them toward the right habits that will help them live an active and quality life without movement restrictions. At FYZIO we constantly strive to improve our services, meet the expectations of our clients, further development and continuous education of our therapists.

You should also come to FYZIO, where our main goal is life without movement restrictions and pain.

We look forward to seeing you

The FYZIO

Our team of specialists

z3

Erika Bršelová, fyzioterapeutka, zakladateľka FYZIO

Erika je bývalá Slovenská reprezentantka v šprinte. Ako športovkyňa veľmi dobre vie, že správne fungujúce telo bez pohybových obmedzení a bolestí je základom pre kvalitný život. Stala sa podnikateľkou, ktorá už vyše 10 rokov dokazuje že fyzioterapia pomáha ľudom pri ich problémoch s pohybovým aparátom. Pri svojej práci sa snaží pozerať na problém klienta komplexne, viesť ich k správnym návykom a tým predchádzať pohybovým obmedzeniam, zraneniam či diagnózam. Svoje nadobudnuté skúsenosti k problémom pohybového aparátu, poúrazových stavov, ženskej a detskej terapii a fyzioterapeutickým tréningom sa snaží odovzdávať v čo najväčšej miere aj svojmu tímu.

Simonka-remo

Simonka, Hlavná fyzioterapeutka

Simonka, ktorá sa vo FYZIO venuje širokému spektru našich terapií, je špecialistkou na detskú a ženskú fyzioterapiu.

z4

Jaro, Hlavný fyzioterapeut

Jaro sa vo FYZIO venuje najmä diagnostike a problémom pohybového aparátu, svalovým dysbalanciám, poúrazovým stavom, klasickej a športovej fyzioterapii. Má skúsenosti so starostlivosťou o profesionálnych športovcov a okrem masáži sa špecializuje na diagnostiku a terapiu kolenného kĺbu, fyzikálnu terapiu, elektroterapiu, kinesiotaping a McKenzieho metódu. Svoje vedomosti si neustále dopĺňa zvyšovaním si svojho vzdelania. Ako aktívny športovec – futbalista veľmi dobre vie ako z vás dostať maximum počas svojej práce na sebe.

Barborka

Barborka, fyzioterapeutka

Barborka okrem všeobecnej fyzioterapie prevzala vo FYZIO zodpovednosť nad vedením ženskej terapie. Ak chcete prejsť obdobím tehotenstva bez bolestí a problémov, túžite sa stať maminou, zregenerovať vaše telo po pôrode alebo máte problém s inkontinenciou či bolestivou menštruáciou Barborka Vám vždy s úsmevom na tvári pomôže a poradí.

Anicka2

Anička, fyzioterapeutka

Anička je terapeutkou, ktorá sa okrem všeobecnej fyzioterapii zameriava vo FYZIO najmä na prácu s deťmi. Okrem terapií pre deti všetkých vekových kategórií, vedie skupinové a individuálne cvičenia pre deti, robí detské masáže. Svoje vedomosti v detskej fyzioterapii si zvyšuje študovaním najmodernejších aj rokmi overených metodík.

Janka fyzioterapeutka

Janka, fyzioterapeutka

Janka Vám na našich skupinových cvičeniach ukáže, ako si aktívne uľaviť od bolestí a rozhýbať svoje telo. Zameriava sa na všeobecnú fyzioterapiu a športovcov. Keďže je neustále v pohybe v jej voľnom čase ju nájdete v posilňovni alebo na horách kde jej učaroval skialp.

z2

Dominika, masérka

Dominika je masérka, ktorá sa vo FYZIO špecializuje najmä na reflexnú masáž chodidiel, klasickú masáž, manuálnu lymfodrenáž a masáž pre tehotné ženy. No jej jedinečnosťou je ayurvédska masáž, ktorá v jej podaní Vás prenesie aspoň na chvíľu na Srí Lanku do tepla a za slnkom zaliatymi plážami. Určite budete aj vy milo prekvapení jej liečebnými účinkami.

z7

Peťo, masér

Peťo je bývalý atlét, výborný masér, veľakrát aj terapeut ktorý má dlhoročné bohaté skúsenosti, silu stisku a masírovanie jednoducho „v krvi“. Špecializuje sa na klasickú masáž, športovú masáž a mäkké techniky. No určite Vám odporúčame k nemu zájsť na masáž nôh. Veď kto Vám lepšie vymasíruje nohy ak nie atlét ?!?

Zuzka1

Zuka, masérka

Zuzka je študentkou fyzioterapie a vyznávačkou alternatívnej medicíny. Vo FYZIO ju môžete stretnúť na skupinových cvičeniach alebo sa u nej objednať na masáž, manuálnu lymfodrenáž a masáž pre tehotné ženy. V budúcnosti by sa rada profilovala v ženskej fyzio, pretože chce ženám uľahčiť čas pred 🤰 a po pôrode🤱🏼, aby sa čo najrýchlejšie dostali do pôvodnej formy🏃🏼‍♀️.

Arrange a meeting and visit our FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Contact

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334801
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parking

Possibility of parking directly in the garage of Digital Park or in the shopping center Aupark - 3 hours free.

en_GBEnglish