Veľmi sa tešíme, že tu môžeme byť opäť pre Vás osobne.

Našu prevádzku otvárame za vysokých hygienických opatrení.

Okrem povinných opatrení ktorými sú dezinfekcia rúk, povinné nosenie rúška, dezinfekcia miestnosti po každom klientovi, využívame v našom centre aj germicídny žiarič na sterilizáciu vzduchu. Naši klienti sú pri príchode priamo odvedení do miestnosti v ktorej im bude poskytnutá terapia. Pre posilnenie Vašej imunity je pre Vás pripravený vitamínový shot.

Tak ako aj naši fyzioterapeuti a maséri sú tu pre Vás iba v prípade plného zdravia, chceli by sme aj Vás poprosiť o dodržiavanie hygienických opatrení a v prípade ak pociťujete akékoľvek prejavy ochorenia, presuňte si Váš termín na neskôr.

V prípade akýchkoľvek problémov s Vašim pohybovým aparátom nás neváhajte kontaktovať.

Do odvolania budeme pracovať iba na základe objednávok a tak Vás prosíme o objednanie sa telefonicky na čísle +421 910 294 803, mailom alebo cez bookio objednávku na základe ktorej Vás budeme kontaktovať.

Okrem masáží a terapií ostávajú v ponuke aj naše ONLINE skupinové a terapeutické cvičenia – bližší rozpis nájdete nižšie.

Teší sa na Vás Tím FYZIO

 

ONLINE FYZIO skupinové a terapeutické cvičenia

Pripravili sme pre Vás rôzne druhy online skupinových a terapeutických cvičení.

Ak sa rozhodnete s nami cvičiť pravidelne, objednajte si náš balíček cvičení za zvýhodnenú cenu a špeciálny darček.

ONLINE Skupinové cvičenie 4,- Eur / ONLINE Terapeutické cvičenie 6,- Eur

balíček ONLINE cvičení 30,- Eur

Pri balíčku ONLINE cvičení sa Vám bude odpočítavať pri Skupinovom cvičení 3,- Eur a pri Terepeutickom cvičení 5,- Eur. Ako daček od nás dostanete aj 20 min. terapiu mäkké techniky na ktorú môžete prísť k nám do FYZIO po našom znovu otvorení.

Cvičenie pre usedených a zatuhnutých v karanténe s Aďkou

Cvičenie je zamerané na mobilitu a dosiahnutie ľahkosti a pružnosti domácich workoholikov.

Zdravý chrbát s Aďkou

Či v práci alebo doma, chrbát je stále s Vami. Vyhraďte si čas a rozhýbte svoj chrbát s Aďkou. Vysvetlí Vám a naučí Vás ako vykonávať bežné činnosti, aby ste si neubližovali a ráno vstávali znovu ako 20 – roční.

Cvičenie podľa SM systém - easy verzia s Aďkou

Vyskúšali sme to a vieme Vás pri cvičení SM systému nainštruovať tak, aby ste ho cvičili správne a neublížili si . Aďka Vám doplní cvičenie nie len o poznatky o Vašom tele, ale aj o cviky po ktorých sa budete cítiť oveľa lepšie.

Cvičenie podľa SM systém - upgrade s Nikou

Zvládli ste už základnú zostavu? Nika Vás naučí jednotlivé aplikácie SM systému do rôznych športov a náročnejších pohybov.

Zatuhnutá šija a bolestivá hlava s Nikou

Karanténne opatrenia priniesli nie len menej pohybu , ale aj väčšie a častejšie bolesti hlavy. Pri cvičení s Nikou sa dozviete, čo spôsobuje bolesti hlavy najčastejšie. Ako sa nie len pohybom dajú bolesti zmierniť. Ale hlavne sa naučíte čo robiť a ako robiť aby bolesti vôbec neprišli.

Kardio a sila pre dospelých s Jarkom

Váš pohyb sa za posedné dni minimalizoval a už sa pomaly začínate vyhýbať aj zrkadlu? Jarko je aktívny športovec, ktorý Vám ukáže, že sa dá zapotiť a zadýchať aj v obmedzených podmienkach. S jeho kreatívnou mysľou Vaša domácnosť nadobudne nový rozmer.

Cvičenie pre platničkárov s Jarkom

Máte diagnostikované problémy s platničkou a zároveň obavy , čo môžete a čo by ste nemali cvičiť, aby ste si neublížili?! Jarko je v tomto geniálny. Navolí Vám cviky, aby ste znova nadobudli dôveru vo svoj chrbát. Možno pridá aj niečo navyše 😊

Cvičenie podľa Mojžišovej s Miškou

Cvičenie podľa Ľudmily Mojžišovej s Miškou nie je len o 12 – tich  cvikoch z knižky. Miška Vám vysvetlí význam každého cviku. Nájde vhodnú
alternatívu ak je to potrebné. Taktiež doplní cvičenie o cviky, ktoré sú potrebné aby ste otehotneli, prestal Vás bolieť chrbát. Jednoducho aby
ste dosiahli svoj cieľ.

Cvičenie po pôrode aj s bábätkom s Miškou

Výhoda online cvičenia po pôrode je, že sa nemusíte prispôsobovať režimu bábätka. Ak je hore, zapojíte ho do cvičenia, ak spinká, venujete sa samej sebe. Cvičenie s fyzioterapeutkou Miškou je zamerané na partie, ktoré dostali zabrať a konečne môžete, ba priam musíte zapojiť aby ste sa vyhli chronickým problémom. Cvičenia sú zamerané na diastázu, aktiváciu panvového dna, spevnenie ochabnutých a posilnenie presilovaných partií.

Cvičenie pre tehotné s Miškou

Je jedno či doma, alebo u nás vo FYZIO. Tehotné sa musia o seba starať nech sú , kde sú. Naša Miška príde za Vami domov prostredníctvom online technológii, aby Vás sprevádzala tehotenstvom. Výberom cvikov je vždy o dva kroky vpred, aby Vás pripravila na to , čo Vás čaká.

Cvičenie na aktiváciu panvového dna s Miškou

Nič nás nezastaví, aby sme Vám pomáhali. Aktivácia svalov panvového dna nie je len o posilňovaní, treba sa naučiť dané svaly aktívne uvoľňovať. Ak vám to nejde, Miška Vám ukáže pomocný cvik, ktorým nepriamo ovplyvníme presne to čo potrebujeme.

Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať mailom - info@fyzio.sk

alebo telefonicky +421 910 294 803

váš Tím FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Kontakt

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334801
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parkovanie

Možnost parkovania priamo v garáži Digital Parku, alebo v nákupnom centre Aupark – 3 hodiny zdarma.

    sk_SKSlovak