FYZIO masáže a relax

Vytvorili sme pre Vás oddychovú zónu, kde môžete zabudnúť na starosti bežného života. V krásnom prostredí s profesionálnymi masérmi a prírodnými prípravkami sa uvoľníte a načerpáte novú energiu. Doprajte si blahodárne účinky našich relaxačných techník a posilnite svoju rovnováhu, imunitu a celkovú harmóniu tela i mysle.

Športová masáž

Športová masáž je určená pre zdravých aktívnych športovcov a osoby, ktoré podávajú fyzické výkony. Od klasickej masáži sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Dokáže účinne pomôcť k rýchlej úľave svalov a uvoľneniu fascií, k odplaveniu odpadových látok a kyseliny mliečnej zo svalov, prehrieva stuhnutú kožu a hĺbkovo sa premasírujú svaly vrátane ich úponov.

Dĺžka trvania: 25min./ 40min. Cena: 25Eur/ 37Eur
Celotelová relaxačná masáž

Relaxačná masáž je veľmi jemná oddychová uvoľňujúca masáž celého tela, ktorá sa vykonáva pomocou relaxačného levanduľového oleja. Doprevádzaná je vhodnou hudbou, ktorá navodí tú správnu atmosféru. Masáž  pomôže pri uvoľnení tela, svalov, mysle, intenzívne pôsobí proti stresu, depresii a má upokojujúci účinok.

Dĺžka trvania: 50min./ Cena: 40Eur
Čiastočná terapeutická masáž

Terapeutická masáž časti tela (od pása nadol/od pása nahor). Masáž pozostáva z  mäkkých techník, akupresúrnych hmatov, tzv.„thajských“ hmatov, mobilizácie kĺbov a strečingu.

Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 42 Eur
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 60 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Klasická olejová masáž

Klasická olejová masáž je zameraná na uvoľnenie stuhnutého svalstva a dokonalú relaxáciu po dlhom dni. Pri masáži sa používajú bio oleje s esenciálnymi olejmi (hroznový, mandľový). Cieľom je celkové uvoľnenie a vyladenie organizmu, odstránenie prípadných problematických miest masážnymi hmatmi a tonizácia svalstva.

Dĺžka trvania: 90min./ 50min./ 25min.
Cena: 70Eur/ 40Eur/ 23Eur
Wellness rituál

Nechajte sa rozptýliť a uvoľniť uprostred náročného pracovného týždňa alebo víkendovej pohody. 40 min. masáž chrbta spojená s peelingom, rašelinovým zábalom a masážou rúk je to pravé. Pri masáži používame kvalitné prírodné masážne oleje.

Dĺžka trvania: 40min./ Cena: 35Eur
Wellness rituál - nie je len celotelová masáž

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. Nechajte sa rozptýliť a uvoľniť uprostred náročného pracovného týždňa alebo víkendovej pohody. Pri wellness rituály sa postaráme o Vaše telo nie len príjemnou relaxačnou masážou celého tela ale aj starostlivosťou o Vašu tvár, dekolt a pokožku. Pri ošetrení používame kvalitné prírodné masážne oleje a BIO kozmetiku zvolenú podľa sezónnosti a typológie klienta.

Dĺžka trvania: 90min./ Cena: 75Eur
Masáž lávovými kameňmi

Blahodárne účinky horúcich lávových kameňov sú dobre známe. Hlavné benefity tejto masáže, ako prehriatie organizmu, využitie tepla na zrelaxovanie svalov a uvoľnenie celého tela umocnené celotelovou olejovou masážou a komplexným prístupom našich terapeutov.

Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 40Eur
Ayurvédska masáž

Slúži na uvoľnenie mysle, ale aj na zlepšenie funkčnosti pohybového aparátu, lymfatického systému a odbúrava stres, či únavu. Dochádza pri nej k celkovému prehriatiu organizmu. Táto masáž sa robí za pomoci špeciálnych olejov, ktoré prenikajú do pokožky hlboko až ku kostiam. Majú množstvo prospešných vitamínov pre pokožku, vyživujúci a zároveň čistiaci účinok na kožu, tkanivá a kĺby.

35 min. Ayurvédska masáž zahŕňa masáž chrbta, šije, krížov a rúk.

Dĺžka trvania: 70min. / 35min. Cena: 58Eur / 29Eur
Masáž pre tehotné

Budúce mamičky si zaslúžia to najlepšie. V závislosti od štádia tehotenstva zvolí náš odborný terapeut ten správny prístup. Každej z vás doprajeme chvíľu ničím nerušenej relaxácie a uvoľnenia. Odchádzať budete s pocitom ľahkosti a vnútornej pohody.

Dĺžka trvania: 50min./ 25min. Cena: 38Eur/ 21Eur
Masáž pre deti od 6 rokov

Jemná masáž na uvoľnenie a upokojenie ktorej cieľom je zrelaxovať a odstrániť svalové napätie po celodennej detskej aktivite (sedenie v škole, nosenie školskej tašky, preťaženie v športe)

Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 23Eur
Reflexná masáž chodidiel

Masáž sa začína kúpeľom nôh a peelingom chodidiel, ktorým sa prekrví a zjemní koža. Pri reflexnej masáži pozostávajúcej zo stimulácie kľúčových akupresúrnych bodov chodidiel používame kvalitné balzamy a esenciálne oleje. Na záver aplikujeme hydratačný a regenerujúci zábal chodidiel.

Dĺžka trvania: 45min. / Cena: 38Eur
Bankovanie

Bankovanie je účinné pri rôznych bolestiach chrbta, šije kĺbov a hlavy. Pozitívne pôsobí na obličky, močový mechúr, žalúdok aj slezinu. Vplýva na celkový imunitný systém, lymfu, prekrvuje končatiny. Pomocou baniek možno odstrániť, či zmierniť celulitídu. Osvedčili sa aj pri liečbe migrény, cukrovky, vysokého krvného tlaku, zažívacích problémov, dny, pri ťažkostiach so žlčníkom a pri menštruačných bolestiach.

Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 40Eur
Sezónna NOVINKA
Čokoládová masáž

Príďte k nám prežiť neopakovateľný relaxačný a uvoľňujúci zážitok s viditeľnými účinkami na pokožku. Masáž začneme jemným kávovým peelingom. Kávový peeling je skvelý na detoxikáciu, oživenie a omladenie pokožky. Po peelingu sa očistí pokožka a nanesie  čokoláda zmiešaná s kokosovým olejom. Pri príjemnej relaxačnej masáži sa čokoláda rozotrie po chrbte a pripraví sa na zábal.

Pri čokoládovej masáži telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Po čokoládovej masáži sa človek cíti sviežo a uvoľnene. Čokoláda zaistí skvelý vzhľad a starostlivosť o pokožku, pokožka bude svieža a krásna, svaly uvoľnené a oddýchnuté.

Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 45Eur

Špecialisti pre tieto úkony

Peťo - masér
Peťo
Masér
Dominika - masérka
Dominika
Masérka
Simonka - hlavný fyzioterapeut
Simonka
Hlavný fyzioterapeut
Jaro - hlavný fyzioterapeut
Jaro
Hlavný fyzioterapeut
Janka fyzioterapeutka
Janka
Fyzioterapeutka
Anicka2
Anička
Fyzioterapeutka
Barborka - fyzioterapeutka
Barborka
Fyzioterapeutka
Zuzka - fyzioterapeutka
Zuzka
Fyzioterapeutka

Sme tu pre Vás

Dohodnite si stretnutie a navštívte naše FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Kontakt

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334880
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parkovanie

Možnost parkovania priamo v garáži Digital Parku, alebo nákupnom centre Aupark – 3 hodiny zdarma.

    sk_SKSlovak