O nás

Vo fyzioterapeutickom centre FYZIO, nachádzajúcom sa v Bratislave – Petržalke v budove DIGITAL Parku a len pár krokov od nákupného centra Aupark Vám ponúkame široký výber FYZIO terapií, terapií pre ženy, deti, športovcov, fyzikálnu terapiu, individuálne aj skupinové cvičenia.

Naši kvalifikovaní fyzioterapeuti a maséri Vám pomôžu ak trpíte bolesťami, závratmi, ste po operácii alebo zranení, trápi Vás zatuhnutá šija alebo vysunuté platničky. Pomocou FYZIO cvičení Vás rozhýbeme ak máte sedavé zamestnanie, stuhnuté svalstvo, chcete športovať bez zranení, či cítiť sa dobre počas tehotenstva aj po pôrode. Pri FYZIO masážach odbúrate stres a únavu a zregenerujete svoje telo aj myseľ.

Na potreby našich klientov sa pozeráme komplexne. Okrem odbornej starostlivosti s osobným prístupom je našim cieľom vzdelávať našich klientov a viesť ich k správnym návykom, ktoré im pomôžu prežiť aktívny a kvalitný život bez pohybových obmedzení. Vo FYZIO sa neustále snažíme o zlepšovanie našich služieb, napĺňanie očakávaní našich klientov, ďalší rozvoj a neustále vzdelávanie našich terapeutov.

Príďte aj vy do FYZIA, kde je naším hlavným cieľom život bez pohybových obmedzení a bolesti.

Tešíme sa na Vás

Tím FYZIO

Náš tím špecialistov

Erika - majiteľka a zakladateľka FYZIO

Erika Bršelová, fyzioterapeutka, zakladateľka FYZIO

Erika je bývalá Slovenská reprezentantka v šprinte. Ako športovkyňa veľmi dobre vie, že správne fungujúce telo bez pohybových obmedzení a bolestí je základom pre kvalitný život. Stala sa podnikateľkou, ktorá už vyše 10 rokov dokazuje že fyzioterapia pomáha ľudom pri ich problémoch s pohybovým aparátom. Pri svojej práci sa snaží pozerať na problém klienta komplexne, viesť ich k správnym návykom a tým predchádzať pohybovým obmedzeniam, zraneniam či diagnózam. Svoje nadobudnuté skúsenosti k problémom pohybového aparátu, poúrazových stavov, ženskej a detskej terapii a fyzioterapeutickým tréningom sa snaží odovzdávať v čo najväčšej miere aj svojmu tímu.

Simonka - Hlavná fyzioterapeutka

Simonka, Hlavná fyzioterapeutka

Simonka, ktorá sa vo FYZIO venuje širokému spektru našich terapií, je špecialistkou na detskú a ženskú fyzioterapiu.

Jaro - hlavný fyzioterapeut

Jaro, Hlavný fyzioterapeut

Jaro sa vo FYZIO venuje najmä diagnostike a problémom pohybového aparátu, svalovým dysbalanciám, poúrazovým stavom, klasickej a športovej fyzioterapii. Má skúsenosti so starostlivosťou o profesionálnych športovcov a okrem masáži sa špecializuje na diagnostiku a terapiu kolenného kĺbu, fyzikálnu terapiu, elektroterapiu, kinesiotaping a McKenzieho metódu. Svoje vedomosti si neustále dopĺňa zvyšovaním si svojho vzdelania. Ako aktívny športovec – futbalista veľmi dobre vie ako z vás dostať maximum počas svojej práce na sebe.

Barborka - fyzioterapeutka

Barborka, fyzioterapeutka

Barborka okrem všeobecnej fyzioterapie prevzala vo FYZIO zodpovednosť nad vedením ženskej terapie. Ak chcete prejsť obdobím tehotenstva bez bolestí a problémov, túžite sa stať maminou, zregenerovať vaše telo po pôrode alebo máte problém s inkontinenciou či bolestivou menštruáciou Barborka Vám vždy s úsmevom na tvári pomôže a poradí.

Anicka2

Anička, fyzioterapeutka

Anička je terapeutkou, ktorá sa okrem všeobecnej fyzioterapii zameriava vo FYZIO najmä na prácu s deťmi. Okrem terapií pre deti všetkých vekových kategórií, vedie skupinové a individuálne cvičenia pre deti, robí detské masáže. Svoje vedomosti v detskej fyzioterapii si zvyšuje študovaním najmodernejších aj rokmi overených metodík.

Janka fyzioterapeutka

Janka, fyzioterapeutka

Janka Vám na našich skupinových cvičeniach ukáže, ako si aktívne uľaviť od bolestí a rozhýbať svoje telo. Zameriava sa na všeobecnú fyzioterapiu a športovcov. Keďže je neustále v pohybe v jej voľnom čase ju nájdete v posilňovni alebo na horách kde jej učaroval skialp.

Dominika - masérka

Dominika, masérka

Dominika je masérka, ktorá sa vo FYZIO špecializuje najmä na reflexnú masáž chodidiel, klasickú masáž, manuálnu lymfodrenáž a masáž pre tehotné ženy. No jej jedinečnosťou je ayurvédska masáž, ktorá v jej podaní Vás prenesie aspoň na chvíľu na Srí Lanku do tepla a za slnkom zaliatymi plážami. Určite budete aj vy milo prekvapení jej liečebnými účinkami.

Peťo - masér

Peťo, masér

Peťo je bývalý atlét, výborný masér, veľakrát aj terapeut ktorý má dlhoročné bohaté skúsenosti, silu stisku a masírovanie jednoducho „v krvi“. Špecializuje sa na klasickú masáž, športovú masáž a mäkké techniky. No určite Vám odporúčame k nemu zájsť na masáž nôh. Veď kto Vám lepšie vymasíruje nohy ak nie atlét ?!?

Zuzka - fyzioterapeutka

Zuka, masérka

Zuzka je študentkou fyzioterapie a vyznávačkou alternatívnej medicíny. Vo FYZIO ju môžete stretnúť na skupinových cvičeniach alebo sa u nej objednať na masáž, manuálnu lymfodrenáž a masáž pre tehotné ženy. V budúcnosti by sa rada profilovala v ženskej fyzio, pretože chce ženám uľahčiť čas pred 🤰 a po pôrode🤱🏼, aby sa čo najrýchlejšie dostali do pôvodnej formy🏃🏼‍♀️.

Dohodnite si stretnutie a navštívte naše FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Kontakt

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334801
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parkovanie

Možnost parkovania priamo v garáži Digital Parku, alebo v  nákupnom centre Aupark – 3 hodiny zdarma.

    sk_SKSlovak