Fyziolinka: +421 910 294 803

Nová pobočka FYZIO v priestoroch APCF

FYZIO opäť aj v Ružinove

Pomôžeme vám pri ťažkostiach, akými sú akútne bolesti chrbta, pooperačné stavy, pohybový diskomfort, akútne či chronické problémy, bolesti hlavy, závrate , či problémy s platničkami.

Okrem stálych služieb máte možnosť zacvičiť si so športovým fyzioterapeutom priamo v priestoroch fitnes centra no nezabúdame ani na tých, čo potrebujú iba zrelaxovať pri dobrej masáži.

Kde nás nájdete?

v priestoroch Alpha Prime Crossfit
Brestová 7, 851 02 Bratislava – Ružinov

Kontaktujte nás a rezervujte si svoj termín:

+421 947 934 812
fyzio@fyzio.sk

Poskytované služby:

Diagnostika

Začneme odbornou diagnostikou, zhodnotením ťažkostí a oboznámením klienta s ich príčinou i dôsledkami. Nastavíme ideálne terapeutické postupy, v prípade akútneho stavu začneme s úvodnou terapiou. Detailne predstavíme klientovi spôsoby, ako môže domácim cvičením urýchliť liečbu.

Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 55 EUR

Terapia alebo Terapeutická masáž fyzioterapeutom

Terapia vychádza z detailného vyšetrenia a zistení príčin a dôsledkov ťažkostí. Terapie a postupy sa líšia v závislosti od problémov klienta. Pri terapeutickej masáži tela sa využívajú mäkké techniky, akupresúrne hmaty, tzv.„thajské“ hmaty, mobilizácie kĺbov a strečingu. Cieľom je nájsť bolestivé miesta, zreťazenia problémov a primeraným tlakom ich odstrániť.

Dĺžka trvania: 25 / 50 min. / Cena: 25 / 45 EUR

Bankovanie

Bankovanie je účinné pri rôznych bolestiach chrbta, šije kĺbov a hlavy. Pozitívne pôsobí na obličky, močový mechúr, žalúdok aj slezinu. Vplýva na celkový imunitný systém, lymfu, prekrvuje končatiny. Pomocou baniek možno odstrániť, či zmierniť celulitídu. Osvedčili sa aj pri liečbe migrény, cukrovky, vysokého krvného tlaku, zažívacích problémov, dny, pri ťažkostiach so žlčníkom a pri menštruačných bolestiach.

Dĺžka trvania: 25 / 50min. / Cena: 25 / 45 EUR

Športová masáž

Športová masáž je určená pre zdravých aktívnych športovcov a osoby, ktoré podávajú fyzické výkony. Od klasickej masáži sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Dokáže účinne pomôcť k rýchlej úľave svalov a uvoľneniu fascií, k odplaveniu odpadových látok a kyseliny mliečnej zo svalov, prehrieva stuhnutú kožu a hĺbkovo sa premasírujú svaly vrátane ich úponov.

Dĺžka trvania: 25 / 50min. / Cena: 23 / 40 EUR

Kineziotape

Je to úspešná terapeutická metóda pri prevencií a liečbe zranení a niektorých ochorení..Cieleným použitím týchto farebných pások dosahujeme výrazné znižovanie opuchu, bolesti, neuroreflexné ovplyvnenie svalu, či podpora funkcie kĺbu. Vďaka širokému spektru účinku má kineziotape využitie v mnohých medicínskych odvetviach (ortopédia, neurológia, preventívna medicína, fyzioterapia) a v športe.

Dĺžka trvania: 15 min. Cena: 15 EUR

Rezervujte si svoj termín telefonicky +421 947 934 812

Kto sa o Vás postará?

Jaro

Hlavný fyzioterapeut

Jaro sa vo FYZIO venuje najmä diagnostike a problémom pohybového aparátu, svalovým dysbalanciám, poúrazovým stavom, klasickej a športovej fyzioterapii. Má skúsenosti so starostlivosťou o profesionálnych športovcov a okrem masáži sa špecializuje na diagnostiku a terapiu kolenného kĺbu, fyzikálnu terapiu, elektroterapiu, kinesiotaping a McKenzieho metódu. Svoje vedomosti si neustále dopĺňa zvyšovaním si svojho vzdelania. Ako bývalý futbalista veľmi dobre vie ako z vás dostať maximum počas svojej práce na sebe.

Sebastián

Fyzioterapeut

Ako bývalý futbalista má okrem všeobecnej fyzioterapii blízko k športovcom. Rád Vám pomôže pri akútnych bolestiach, zraneniach a úrazoch. Ukáže Vám ako si uľaviť od bolesti a správne si zacvičiť. Vo voľnom čase sa venuje cestnej cyklistike.

Monika

Fyzioterapeutka

Monika, ako bývalá volejbalistka vie, aké dôležité je športovať bez bolesti, obmedzení a zranení. Vo FYZIO sa venuje diagnostike a problémom pohybového aparátu, svalovým dysbalanciám, po úrazovým stavom, klasickej a športovej fyzioterapii. Svoj voľný čas trávi na ľade, kde sa stará o hokejistov Senice a neustále nám ukazuje, že jej práca je aj jej najväčším koníčkom.

Dominika

Masérka

Dominika je výborná masérka, ktorá sa vo FYZIO špecializuje najmä na reflexnú masáž chodidiel, klasickú masáž, manuálnu lymfodrenáž a lávové kamene. No jej jedinečnosťou je ayurvédska masáž, ktorá v jej podaní Vás prenesie aspoň na chvíľu na Srí Lanku do tepla a za slnkom zaliatymi plážami. Určite budete aj vy milo prekvapení jej liečebnými účinkami.