Fyziolinka: +421 910 294 803

O nás

FYZIO

Špičkové fyzioterapeutické centrum FYZIO Vám ponúka široký výber fyzioterapií, terapií pre ženy, deti, športovcov, fyzikálnu terapiu, individuálne aj skupinové cvičenia.

Naši kvalifikovaní fyzioterapeuti a maséri Vám pomôžu ak trpíte bolesťami, závratmi, ste po operácii alebo zranení, trápi Vás zatuhnutá šija alebo vysunuté platničky.

Pomocou FYZIO cvičení Vás rozhýbeme ak máte sedavé zamestnanie, stuhnuté svalstvo, chcete športovať bez zranení, či cítiť sa dobre počas tehotenstva aj po pôrode. Pri FYZIO masážach odbúrate stres a únavu a zregenerujete svoje telo aj myseľ.

Na potreby našich klientov sa pozeráme komplexne. Okrem odbornej starostlivosti s osobným prístupom je našim cieľom vzdelávať našich klientov a viesť ich k správnym návykom, ktoré im pomôžu prežiť aktívny a kvalitný život bez pohybových obmedzení. Vo FYZIO sa neustále snažíme o zlepšovanie našich služieb, napĺňanie očakávaní našich klientov, ďalší rozvoj a neustále vzdelávanie našich terapeutov.

Príďte aj vy do FYZIA, kde je naším hlavným cieľom život bez pohybových obmedzení a bolesti. Tešíme sa na Vás!

Tím FYZIO

Náš tím špecialistov

Erika Bršelová

fyzioterapeutka, zakladateľka FYZIO

Erika je bývalá Slovenská reprezentantka v šprinte. Ako športovkyňa veľmi dobre vie, že správne fungujúce telo bez pohybových obmedzení a bolestí je základom pre kvalitný život. Stala sa podnikateľkou, ktorá už vyše 10 rokov dokazuje že fyzioterapia pomáha ľudom pri ich problémoch s pohybovým aparátom. Pri svojej práci sa snaží pozerať na problém klienta komplexne, viesť ich k správnym návykom a tým predchádzať pohybovým obmedzeniam, zraneniam či diagnózam. Svoje nadobudnuté skúsenosti k problémom pohybového aparátu, poúrazových stavov, ženskej a detskej terapii a fyzioterapeutickým tréningom sa snaží odovzdávať v čo najväčšej miere aj svojmu tímu.

Jaro – fyzioterapeut

Jaro sa vo FYZIO venuje najmä diagnostike a problémom pohybového aparátu, svalovým dysbalanciám, poúrazovým stavom, klasickej a športovej fyzioterapii. Má skúsenosti so starostlivosťou o profesionálnych športovcov a okrem masáži sa špecializuje na diagnostiku a terapiu kolenného kĺbu. Ako bývalý futbalista veľmi dobre vie ako z vás dostať maximum počas svojej práce na sebe.

Martinka – fyzioterapeutka

Maťa sa vo fyzio venuje terapeutickej masáži, mäkkým technikám a klasickým masážam. Je vášnivá turistka, ktorá sa venuje viacerým športom a svoj voľný čas rada trávi v prírode.

Ivka – fyzioterapeutka

Ivka je špecialistkou na čelustné kĺby. Vedeli ste, že za pískanie v ušiach môže práve tento kĺb? Ak nemáte čas na fyzio cez týždeň, s Ivkou sa stretnete v piatok a sobotu. Venuje sa nielen dospelým ale aj detičkám od 3 rokov.

Zuzka – fyzioterapeutka

Zuzka sa vo Fyzio primárne venuje ženskej terapii, kde Vám poradí ako prejsť obdobím pred a po pôrode hravo a bez bolesti. Poradí Vám s inkontinenciou, diastázou a mnohým ďalším. Zaujíma sa aj o bolesti pohybového aparátu, najmä bolesti chrbta a krku, problémy s platničkami alebo skoliózy. Je certifikovanou lektorkou SM systému a stretnúť ju môžete aj na našich skupinových cvičeniach.

Sebastián – fyzioterapeut

Sebastián ako bývalý futbalista má okrem všeobecnej fyzioterapii blízko k športovcom. Rád Vám pomôže pri akútnych bolestiach, zraneniach a úrazoch. Ukáže Vám ako si uľaviť od bolesti a správne si zacvičiť. Vo voľnom čase sa venuje cestnej cyklistike. Svoje nadobudnuté vedomosti si neustále zvyšuje a dovzdeláva sa v odbore osteopatie.

Monika – fyzioterapeutka

Monika študovala fyzio v Prahe, prešla si rôznymi oddeleniami českých nemocníc a kliník. Fascinuje ju hypermobilita, zameriava sa na edukáciu klientov a v neposlednom rade sa venuje rekreačným športovcom. Okrem masáží využíva počas terapií mäkké techniky, uvoľňuje fascie a pracuje s bankami (bankovanie). Počas cvičenia vás postaví na BOSU, fitloptu alebo využije znalosti z Pilatesu.

Peťa – fyzioterapeutka

Peťa sa vo FYZIO venuje deťom všetkých vekových kategórií. Ak potrebujete skontrolovať správny vývoj Vášho miminka alebo riešiť problémy pohybového aparátu škôlkára či školáka, Peťa Vám vždy s úsmevom poradí. Vo voľnom čase je to kreatívna duša, ktorá rada kreslí, spoznáva rôzne kúty sveta no venuje sa aj thajskému boxu.

Mirka – fyzioterapeutka

Mirka sa vďaka práce s tenistami venuje vo fyzio najmä športovým zraneniam, ich prevencii, diagnostike pohybového aparátu, športovej a klasickej masáži. Je certifikovanou trénerkou a tak rada spája terapie s cvičením. Mirkinou najväčšou záľubou je westernové jazdenie.

Katka – fyzioterapeutka

Katka sa vo fyzio venuje terapeutickej masáži, mäkkým technikám a klasickým masážam. Je vášnivá cyklistka a lyžiarka.

Peťo – masér

Peťo je bývalý atlét, výborný masér, veľakrát aj terapeut ktorý má dlhoročné bohaté skúsenosti, silu stisku a masírovanie jednoducho „v krvi“. Špecializuje sa na klasickú masáž, športovú masáž a mäkké techniky. No určite Vám odporúčame k nemu zájsť na masáž nôh. Veď kto Vám lepšie vymasíruje nohy ak nie atlét ?!?