FYZIO for women

Ženskému telu rozumieme a sme odborníci na fyzioterapiu pre ženy. Úlohou našich fyzioterapeutov je naučiť ženu vnímať svoje telo a pomáhať mu v každom období života.
V každom veku a stave sa môžu ženy cítiť zdravo, komfortne a mať možnosť žiť plnohodnotný život.

Naši fyzioterapeuti Vám pomôžu ak Vás trápi bolesť kostrče, bolestivá menštruácia, máte bolestivý pohlavný styk, bolesť panvy, inkontinencia, anorgazmus, vaginálna bolesť, snažíte sa otehotnieť, ste pred pôrodom alebo po pôrode.

Ak ste sa našli v niektorých z týchto problémov, neváhajte vyhľadať našu pomoc.

Physiotherapy for Conception Problems (Fertility Physio) 

We implement a comprehensive methodology for the functioning of pelvic floor muscles, using a range of effective devices and procedures to strengthen pelvic floor muscles, such as Kegel weights or electrostimulation. In therapies and exercises, we rely on the methodologies of Ľudmila Mojžišová, Špringrová and Ostravský concepts. As one of the few we supplement the complexity of our approach with the manual treatment of pelvic floor muscles. We have helped many of our clients with professional care and personal approach to the desired child.

Diagnosis

The initial meeting begins with a history and examination, we proceed with the presentation of the methodology and familiarization of the client with the progress of the therapy and we set the program of the following therapies.

Duration: 90 min. /Price: Eur 80
Dĺžka trvania: 90min. / Cena: 100 Eur - hlavným fyzioterapeutom
6 - Monthly therapy package

Functional sterility therapy requires systematic procedures, which is why we offer a comprehensive individual care program tailored to your needs. Therapeutic meetings are held twice a month, taking into account the period of the client's menstrual cycle. Each client will receive the necessary equipment from us for home exercises and care.

Duration: 12 x 60 min. /Price: Eur 550
Physiotherapy for pelvic floor problems 

Pelvic floor problems are often unaware of how minor the inconvenience can be in everyday life. However, the consequences of not addressing these problems can cause serious chronic diseases and musculoskeletal disorders. Common indicators of such problems are incontinence, organ prolapses, excessive urinary retention, coccyx pain, painful intercourse, painful menstruation or scoliosis.

Diagnosis

We will start with an expert diagnosis, assessment of difficulties and familiarization of the client with their cause and consequences. We will set up ideal therapeutic procedures; in the case of an acute condition we will start initial therapy. We will explain in detail to the client the ways in which he/she can speed up the treatment by exercising at home.

Duration: 50 min. /Price: Eur 48
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 70 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Therapy

The therapy itself is based on detailed diagnosis and determination of the causes and consequences of the difficulties.

Duration: 50 min./25 min. Price: Eur 48/Eur 26
Dĺžka trvania: 50min./25 min. Cena: 65 Eur/35 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Therapy “care” for pregnant women

The female body undergoes significant changes during pregnancy in a very short time and this is reflected in the locomotor apparatus. We at FYZIO don't see any reason why you should suffer when you're pregnant. Back pain, upset stomach, difficulty breathing, swollen legs, pain in the mid-foot area and other problems can be prevented or removed.

Diagnosis
Duration: 50 min. /Price: Eur 48
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 70 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Therapy
Duration: 50 min. /Price: Eur 47
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 65 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Therapy for postpartum women

A birth does not end with significant changes in the female body, and moreover, the physical motion of the new mother will also change significantly. It is therefore essential that women are able to take care of themselves after childbirth in order to be able to get into shape as quickly as possible, at least before pregnancy, but also further. I mean, who wouldn't want to pursue their baby on his/her journey through life? The following problems can also occur after childbirth: Caesarean section scar, incontinence, persistent back pain, diastasis, menstrual problems, painful intercourse and others.

Diagnosis

Thorough diagnostics are essential to success. It is not only about the childbirth a woman has undergone, but also about various conditions before and during pregnancy that can change access to therapy. It is advisable to have a consultation before giving birth so that we can instruct you on how to proceed with recovery in the obstetrics so that you are fit as soon as possible.

Duration: 50 min. /Price: Eur 48
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 70 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Therapy
Duration: 50 min. /Price: Eur 47
Dĺžka trvania: 50min. / Cena: 65 Eur - hlavným fyzioterapeutom
Mom massage

Future moms deserve the best. Depending on the stage of pregnancy, our specialist therapist will choose the right approach. Each of you will be given a moment of undisturbed relaxation and relaxation. You will leave with a feeling of ease and inner well-being.

Duration: 25 min./50 min. Price: Eur 21Eur/38
NOVINKA
FYZIO pre ženy ONLINE

Ste od nás ďaleko a zaujala Vás naša ponuka? Nemusíte nás navštíviť osobne, nechajte si od nás poradiť a  objednajte si online konzultáciu z pohodlia Vášho domova. Naši fyzioterapeuti v Vami prekonzultujú Váš aktuálny stav, poradia Vám s Vašimi problémami, ukážu Vám potrebné cviky pre uvoľnenie Vašich bolestí.

S čím všetkým Vám vieme pomôcť online ?

 • Popôrodná rekonvalescencia
 • Diastáza
 • Bolestivá menštruácia
 • Bolesť kostrče
 • Bolesti krížov
 • Konzultácia metódy Ľudmily Mojžišovej
 • Starostlivosť o jazvu po cisárskom reze
 • Bolesti chrbta po kojení

Úhrada za fyzioterapiu online, sa platí vopred platbou na náš účet.

Dĺžka trvania: do 45min. / Cena: 35 Eur

Inkontinenčné pomôcky aj vo FYZIO

Pomôcky k liečbe inkontinencie si môžete kúpiť aj priamo u nás.

Aquaflex

je klinicky overená cvičebná pomôcka, ktorá sa skladá z 2 kužeľov a sadov malých závaží. Kužely sa vkladajú do vagíny rovnako ako tampóny. Svaly panvového dna sa nevedome spevňujú, aby kužel udržali a tým sa tonizujú a spevňujú.

Cena: 47 Eur

Kegel 8

obsahuje tri tonizéry rôznej veľkosti a hmotnosti. Rozdielne tonizéry umožňujú začať cvičenie s tým najvhodnejším, zvyčajne najľahším, a pokračovať k menšiemu, ťažšiemu tonizéru. Cieľom je cvičiť pravidelne, denne a pokúšať sa predlžovať dobu, počas ktorej ste schopná udržať v sebe pohodlne tonizér, popr. sa s ním pohybovať, prechádzať alebo aj vykonávať bežné domáce práce.

Cena: 47 Eur

Educator

je jednoduchá cvičebná pomôcka pre posilnenie svalov panvového dna. Pomáha porozumieť vlastnému telu a posilniť svaly v intímnych oblastiach, ktoré sú dôležité pre zdravie i pocit istoty. Ku kontrole týchto pohybov slúži indikátor, ktorý sa pri dobre vykonávaných cvičení pohybuje smerom nadol. Indikátor ukazuje nielen správnosť vykonávaného cvičenia, ale aj jeho intenzitu.

Cena: 20 Eur

Periform

je intravaginálna sonda pre komfortné a efektívne cvičenie. Používa sa v kombinácii s elektrostimulačnými prístrojmi Pericalm ™ alebo Peritone. Sonda pripojená k elektrostimulačnému prístroju Pericalm ™ prenáša jemné a bezpečné impulzy pre tonizáciu a posilnenie svalov. Súčasťou sondy je indikátor, ktorý ukazuje správnosť cvičenia a jeho intenzitu. S biofeedback prístrojom Peritone možno sledovať na displeji priebeh cvičenia a postup rehabilitácie.

Cena: 20 Eur

Pericalm

Pericalm® je elektrostimulačný prístroj, ktorý v spojení so sondou Periform® prirodzene stimuluje svaly panvového dna. Prístroj má 6 programov, ktoré sú vyvinuté pre špecifické problémy ako je stresová inkontinencia, urgentná alebo zmiešaná inkontinencia, bolesti v panvovej oblasti, znížená citlivosť a pod. Sonda pripojená k elektrostimulačnímu prístroju Pericalm ™ prenáša jemné a bezpečné impulzy pre tonizáciu a posilnenie svalov.

prístroj na požičanie / 1 týždeň / 15 EUR

Peritone

Peritone® je elektromyografický prístroj (EMG), ktorý zaznamenáva a zobrazuje svalovú aktivitu pomocou elektrických biosignálov. Prístroj pracuje v spojení so sondami ktoré v priebehu kontrakcie vysielajú jemný elektrický prúd, ktorý je prostredníctvom sondy prenášaný do prístroja a zobrazovaný LED diódami. Táto spätná väzba (biofeedback) pomáha nielen správne cvičiť, ale tiež sledovať postupné zvyšovanie pevnosti svalov. Prístroj zaznamenáva všetky cvičenia, čím možno sledovať individuálneho pokrok pacienta.

prístroj na požičanie / 1 týždeň / 15 EUR

Specialists for these tasks

z3
Erika
Hlavná fyzioterapeutka
z6
Miška
Fyzioterapeutka

We are here for you

 • Pondelok
 • Utorok
 • Streda
 • Štvrtok
 • Piatok
 • Sobota
 • Nedeľa
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00-14:00
 • Zatvorené

Spolupracujeme:

index
images
Logo Gyncentrum
index3

Arrange a meeting and visit our FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Contact

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334801
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parking

Possibility of parking directly in the garage of Digital Park or in the shopping center Aupark - 3 hours free.

en_GBEnglish