Fyziolinka: +421 910 294 803

FYZIO Služby

Fyzio.sk

Naše služby


Terapia

Bolí vás chrbát z neustáleho sedenia, potrebujete sa dostať po operácii späť do aktívneho života, alebo sa chcete len preventívne starať o svoje telo čo najlepšie? Zverte sa do rúk našich skúsených fyzioterapeutov.


Pre ženy

Ženskému telu rozumieme a sme odborníci na fyzioterapiu pre ženy. Úlohou našich fyzioterapeutov je naučiť ženu vnímať svoje telo a pomáhať mu v každom období /etape života.


Pre deti

Sme presvedčení, že množstvo pohybových ťažkostí v dospelosti bolo možné efektívne odstrániť už v detstve. Rozumieme ťažkostiam v rámci vývinu či športových aktivít.


Pre športovcov

Fyzioterapia pre športovcov u nás neznamená iba riešenie zranení a urýchlenie regenerácie, ale je to dôsledná diagnostika postury, efektivity a ekonomiky športového pohybu.


Masáže a relax

Vytvorili sme pre Vás oddychovú zónu, kde môžete zabudnúť na starosti bežného života. V krásnom prostredí s profi masérmi a prírodnými prípravkami sa uvoľníte a načerpáte novú energiu.


Cvičenia

Cvičenie je ideálnou formou prevencie voči pohybovým problémom, vykompenzovaniu sedavého životného štýlu a možnosťou akou sa stať spokojným so svojím telom.


PROGRAM

Malý krôčik ku zdraviu

Cieľom je odhaliť včas odchýlky, resp. nedostatky pohybového aparátu a jeho funkcie. Vek v rozmedzí 3-6 rokov je ideálne obdobie na korekciu a prevenciu. Korigujú sa odchýlky vzniknuté vývojom dieťaťa. Detskí fyzioterapeuti na základe screeningu odovzdávajú rodičom informácie, odporúčania a návody ku kompenzačným pohybovým aktivitám. Zároveň ich učia o stave (príčine a možných následkoch) pohybového aparátu dieťaťa.