Fyziolinka: +421 910 294 803

Fyzio cvičenia

Cvičenie pod vedením fyzioterapeuta

Cvičenie je ideálnou formou prevencie voči pohybovým problémom, vykompenzovaniu sedavého životného štýlu a možnosťou akou sa stať spokojným so svojím telom.

Vo FYZIO Vám ponúkame rôzne druhy individuálnych a skupinových cvičení. Vyberte si z našej aktuálnej ponuky skupinových cvičení priamo v našom rezervačnom systéme, alebo si objednajte čas na individuálne cvičenie s našim fyzioterapeutom.


Skupinové cvičenia (max. 6 osôb)

Kalendár cvičení:

CvičenieDeňČas
Cvičenie zdravý chrbátPondelok12:00 – 13:00
Streda17:00 – 18:00
Štvrtok12:00 – 13:00
Medical PilatesUtorok17:00 – 18:00
HITpripravujeme
Joga pre začiatočníkovpripravujeme

FYZIO Cvičenie zdravý chrbát

Trápia Vás bolesti chrbta? Príďte si s nami zacvičiť jednoduché ale účinné cvičenia zamerané na uvoľnenie stuhnutých svalov a posilnenie svalov oslabených. Naša fyzioterapeutka Vás naučí, ako správne vykonávať cviky a tým zvýšiť ich efektivitu.

Medical pilates

Medical Pilates je terapeutický systém špeciálnych rehabilitačných cvičení zameraných na prevenciu a liečbu porúch pohybového aparátu v každom veku. Cvičenie pomáha riešiť problémy s chrbticou. Sústreďuje sa na hlboký svalový stabilizačný systém.

HIT tréning s kondičným trénerom

Vysoko intenzívny intervalový tréning pri ktorom sa striedajú intenzívne fázy cvičenia na hranici možností s dychom a výdržou s menej intenzívnymi fázami na vydýchanie a naberanie síl. Pri pravidelných tréningom dochádza k zvýšeniu dychovej kapacity, úprave tlaku, hladiny cukru. Pomáha pri zhadzovaní tuku a jeho dosah na metabolizmus a spaľovanie kalórií pokračuje aj niekoľko hodín po tréningu.

Jóga pre začiatočníkov

Jóga určená úplným začiatočníkom, ale aj každému, kto má chuť dozvedieť sa o jóge viac. Postupne sa zoznámime s jednotlivými pozíciami – asánami, vysvetlíme si ich význam pre naše telo, ktoré vďaka nim spevníme, posilníme a zároveň posunieme aj hranice našej flexibility na novú úroveň.

dĺžka cvičenia: 45 min. / cena: 12,- EUR osoba
mesačná permanentka na všetky skupinové cvičenia 50,- EUR/osoba (neobmedzený vstup)


Individuálne cvičenia:

Individuálne cvičenie pod dohľadom fyzioterapeuta. Zaoberáme sa rôznymi metódami ako SM systém, McKenzie, ACT, DNS, Mojžišovej cviky,…

dĺžka cvičenia: 25 min. / cena: 25,- EUR / 33,- EUR (hlavným fyzioterapeutom)
dĺžka cvičenia: 40 min. / cena: 35,- EUR / 48,- EUR (hlavným fyzioterapeutom)