Fyziolinka: +421 910 294 803

Cvičenia

Cvičenie pod vedením fyzioterapeuta

Cvičenie je ideálnou formou prevencie voči pohybovým problémom, vykompenzovaniu sedavého životného štýlu a možnosťou akou sa stať spokojným so svojím telom.

Vo FYZIO Vám ponúkame individuálne cvičenia formou terapií ako aj skupinové cvičenia so skúsenými fyzioterapeutmi, ktoré je možné absolvovať aj online.


Skupinové cvičenia u nás vo FYZIO

Skupinové cvičenie pod dohľadom fyzioterapeuta. Cvičíme v malých skupinách min. 2 a max. 5 ľudí.


Je komplexné cvičenie zamerané na problémy s chrbticou, skoliózou, poruchy držania tela, herniu disku a bolesti chrbta. Pri cvičení sa predlžujú skrátené svaly, posilňujú oslabené svaly a upravuje držanie tela.

Pondelok – 17:30 hod.
Streda – 17:30 hod.

dĺžka cvičenia: 45 min. cena: 15,- EUR / osoba / skupina max. 5 ľudí

ZDRAVÝ chrbát

Cvičenie Zdravý chrbát kombinuje silovú a rehabilitačnú zložku cvičenia s princípmi jógy a tým dosahuje maximálny balanc medzi zlepšením zdravotného stavu, odstránením bolestí chrbta a úpravou pohybových stereotypov v našom živote. 

Cvičenie vedie vyškolená fyzioterapeutka. Cvičenie trvá 45minút, potrebné je doniesť so sebou pohodlné oblečenie (tenisky nie sú povinné). 

Utorok – 17:00 hod.

dĺžka cvičenia: 45 min. / cena: 15,- EUR / osoba / skupina max. 5 ľudí

Cvičenie v tehotenstve

Cvičenie pre tehotné je zamerané na prevenciu a rehabilitáciu rôznych obtiaží, ktoré môžu počas tehotenstva vzniknúť. Pozostáva z cvikov a pohybov na prevenciu alebo rehabilitáciu diastázy, tehotenskej a popôrodnej inkontinencie, problémov so svalmi panvového dna a mnohých ďalších. Časť lekcie je vyhradená práci s rovnováhou, dýchaním a strečingu. 

Je vhodné aj ako prevencia, aby tehotenstvo a pôrod prebehli bez komplikácii. Prístup terapeutky je individuálny, zvolený podľa mesiaca tehotenstva a kondičky jednotlivca. 

Na cvičenie je potrebné mať pohodlné oblečenie (tenisky netreba). Cvičenie vedie vyškolená fyzioterapeutka.

Pondelok – 09:00 hod.

dĺžka cvičenia: 45 min. / cena: 15,- EUR / osoba / skupina max. 5 ľudí