Fyziolinka: +421 910 294 803

Fyzio masáže a relax

Fyzioterapeutická masáž pre dokonalý relax

Vytvorili sme pre Vás oddychovú zónu, kde môžete zabudnúť na starosti bežného života.

V krásnom prostredí s profesionálnymi masérmi a prírodnými prípravkami sa uvoľníte a načerpáte novú energiu. Doprajte si blahodárne účinky našich relaxačných techník a posilnite svoju rovnováhu, imunitu a celkovú harmóniu tela i mysle.

Klasická olejová masáž

Klasická olejová masáž je zameraná na uvoľnenie stuhnutého svalstva a dokonalú relaxáciu po dlhom dni. Pri masáži sa používajú bio oleje s esenciálnymi olejmi (hroznový, mandľový). Cieľom je celkové uvoľnenie a vyladenie organizmu, odstránenie prípadných problematických miest masážnymi hmatmi a tonizácia svalstva.

Dĺžka trvania: 25 / 50 / 80 min. Cena: 25 / 45 / 68 Eur

Športová masáž

Športová masáž je určená pre zdravých aktívnych športovcov a osoby, ktoré podávajú fyzické výkony. Od klasickej masáži sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Dokáže účinne pomôcť k rýchlej úľave svalov a uvoľneniu fascií, k odplaveniu odpadových látok a kyseliny mliečnej zo svalov, prehrieva stuhnutú kožu a hĺbkovo sa premasírujú svaly vrátane ich úponov.

Dĺžka trvania: 25 min. Cena: 33 EUR

Masáž lávovými kameňmi

Blahodárne účinky horúcich lávových kameňov sú dobre známe. Hlavné benefity tejto masáže, ako prehriatie organizmu, využitie tepla na zrelaxovanie svalov a uvoľnenie celého tela umocnené celotelovou olejovou masážou a komplexným prístupom našich terapeutov.

Dĺžka trvania: 50 min. / Cena: 50 EUR

Wellness rituál – nie len pre ženy

V dnešnej uponáhľanej dobe sa relax a oddych stávajú luxusom. Nechajte sa rozptýliť a uvoľniť uprostred náročného pracovného týždňa alebo víkendovej pohody. Pri wellness rituály sa postaráme o Vaše telo nie len príjemnou relaxačnou masážou celého tela ale aj rašelinovým zábalom a peelingom. Pri ošetrení používame kvalitné prírodné masážne oleje a BIO kozmetiku zvolenú podľa sezónnosti a typológie klienta.

Dĺžka trvania: 50 / 80 min. Cena: 50 / 68 EUR

Ayurvédska masáž

Slúži na uvoľnenie mysle, ale aj na zlepšenie funkčnosti pohybového aparátu, lymfatického systému a odbúrava stres, či únavu. Dochádza pri nej k celkovému prehriatiu organizmu. Táto masáž sa robí za pomoci špeciálnych teplých olejov, ktoré prenikajú do pokožky hlboko až ku kostiam. Majú množstvo prospešných vitamínov pre pokožku, vyživujúci a zároveň čistiaci účinok na kožu, tkanivá a kĺby.

Dĺžka trvania: 50 / 80 min. Cena: 45 / 68 EUR

Tehotenská masáž fyzioterapeutom

Masáž vedená fyzioterapeutkou. V závislosti od štádia tehotenstva zvolí náš odborný terapeut ten správny prístup. Ak máte bolesti a netúžite iba po relaxe zvoľte si masáž fyzioterapeutkou.

Dĺžka trvania: 25 / 50 min. Cena: 33 / 48 EUR

Masáž pre deti od 6 rokov

Jemná masáž na uvoľnenie a upokojenie ktorej cieľom je zrelaxovať a odstrániť svalové napätie po celodennej detskej aktivite (sedenie v škole, nosenie školskej tašky, preťaženie v športe)

Dĺžka trvania: 25 min. / Cena: 25 EUR

Reflexná masáž chodidiel

Masáž sa začína kúpeľom nôh a peelingom chodidiel, ktorým sa prekrví a zjemní koža. Pri reflexnej masáži pozostávajúcej zo stimulácie kľúčových akupresúrnych bodov chodidiel používame kvalitné balzamy a esenciálne oleje.

Dĺžka trvania: 45 min. / Cena: 43 EUR

Bankovanie

Bankovanie je účinné pri rôznych bolestiach chrbta, šije kĺbov a hlavy. Pozitívne pôsobí na obličky, močový mechúr, žalúdok aj slezinu. Vplýva na celkový imunitný systém, lymfu, prekrvuje končatiny. Pomocou baniek možno odstrániť, či zmierniť celulitídu. Osvedčili sa aj pri liečbe migrény, cukrovky, vysokého krvného tlaku, zažívacích problémov, dny, pri ťažkostiach so žlčníkom a pri menštruačných bolestiach.

Dĺžka trvania: 50 min. / Cena: 48 EUR

Maderoterapia

Maderoterapia je terapia na odstránenie celulitídy, naštartovanie lymfatického systému a celkovú detoxikáciu organizmu. Pomocou rytmických pohybov valčekov sa masíruje prietok lymfy, naštartuje sa matabolizmus a práve vďaka tomu sa z tela vylučujú tukové vrstvy, toxíny a škodlivé látky. Procedúra nie je bolestivá, nezanecháva modriny a aplikácia zábalu po procedúre zvýrazňuje jej účinok. Odporúčaný rozstup medzi ošetreniami je 2-3 dni. Prvé výsledky sú viditeľné už po 5-7 procedúrach, v závislosti od stupňa celulitídy.

Dĺžka trvania: do 50 min. / Cena: 50 EUR
Zábal k maderoterapii do 30 min. / 20 EUR

Čokoládová masáž

Príďte k nám prežiť neopakovateľný relaxačný a uvoľňujúci zážitok s viditeľnými účinkami na pokožku. Masáž začneme jemným kávovým peelingom. Kávový peeling je skvelý na detoxikáciu, oživenie a omladenie pokožky. Po peelingu sa očistí pokožka a nanesie  čokoláda zmiešaná s kokosovým olejom. Pri príjemnej relaxačnej masáži sa čokoláda rozotrie po chrbte a pripraví sa na zábal.

Príďte k nám prežiť neopakovateľný relaxačný a uvoľňujúci zážitok s viditeľnými účinkami na pokožku. Masáž začneme jemným kávovým peelingom. Kávový peeling je skvelý na detoxikáciu, oživenie a omladenie pokožky. Po peelingu sa očistí pokožka a nanesie  čokoláda zmiešaná s kokosovým olejom. Pri príjemnej relaxačnej masáži sa čokoláda rozotrie po chrbte a pripraví sa na zábal.

Pri čokoládovej masáži telo cez pokožku vstrebáva vitamíny, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Po čokoládovej masáži sa človek cíti sviežo a uvoľnene. Čokoláda zaistí skvelý vzhľad a starostlivosť o pokožku, pokožka bude svieža a krásna, svaly uvoľnené a oddýchnuté.

Dĺžka trvania: 50 / 80 min. / Cena: 55 / 75 EUR