Fyziolinka: +421 910 294 803

Online služby

FYZIO Vám ponúka nové možnosti prístupu k službám a riešeniu Vašich problémov. Využite možnosť absolvovať konzultáciu s fyzioterapeutom odkiaľkoľvek – či už z pohodlia domova alebo počas prestávky v práci. Pri online konzultáciách odpadá akékoľvek čakanie či cestovanie. Taktiež si môžete s nami zacvičiť a urobiť niečo pre svoje zdravie.

Konzultácia s fyzioterapeutom – ONLINE

Každý z nás má problémy s pohybovým aparátom, či už dlhodobo, občasne alebo pravidelne. Trápi Vás často bolesť hlavy, chrbtice, tŕpnu Vám ruky, prípadne pri cvičení cítite bolesť? Práve fyzioterapeut je osoba s ktorou viete prekonzultovať problémy a bolesti pohybového aparátu, prísť spoločne na príčinu, vysvetliť si celý mechanizmus , nastaviť správne systém. Konzultácie s fyzioterapeutom ponúkame všetkým, pre ktorých je naša pobočka ďaleko.

Dĺžka trvania: 25 min. Cena: 40 EUR

Pre ženy v šestonedelí – ONLINE

Ste po pôrode alebo Vaše dieťatko potrebuje Vašu stálu prítomnosť? Nemusíte nás navštíviť osobne, nechajte si od nás poradiť a  objednajte si online konzultáciu z pohodlia Vášho domova. Naši fyzioterapeuti v Vami prekonzultujú Váš aktuálny stav, poradia Vám s Vašimi problémami, ukážu Vám potrebné cviky pre uvoľnenie Vašich bolestí.

S čím všetkým Vám vieme pomôcť online ?

  • Popôrodná rekonvalescencia
  • Diastáza
  • Bolestivá menštruácia
  • Bolesť kostrče
  • Bolesti krížov
  • Konzultácia metódy Ľudmily Mojžišovej
  • Starostlivosť o jazvu po cisárskom reze
  • Bolesti chrbta po kojení

Dĺžka trvania: 25 min. / Cena: 40 EUR

Online cvičenia

Ako iste všetci vieme, pravidelný pohyb je veľmi dôležitý. Udržte svoje telo aktívne a zdravé.
Ponúkame Vám mesačný prístup k všetkým našim online cvičeniam. Vieme, že si doma môžete pozrieť rôzne online cvičenie zadarmo, no tieto cvičenia nie sú naživo a s odborným prístupom. Naši fyzioterapeuti Vám vysvetlia každý cvik a cviky zostavia tak, aby prinášali Vášmu telu potrebnú úľavu od bolesti a zatuhnutia. Veríme, že pri nás vydržíte presne toľko, koľko je naplánovaná celá hodina. Je len na Vás, ktoré cvičenia a ako často si s nami odcvičíte.

Presný zoznam cvičení Vám tu doplníme čoskoro.

Mesačný prístup k všetkých našim online cvičeniam / Cena: 15 EUR