FYZIO pre športovcov

Fyzioterapia pre športovcov u nás neznamená iba riešenie zranení a urýchlenie regenerácie, ale je to dôsledná diagnostika postury, efektivity a ekonomiky športového pohybu. Pri spolupráci s trénerom je možné zvýšenie celkového výkonu a zlepšenie výsledkov.

Naša ponuka FYZIO je zameraná nie len pre jednotlivcov, ale aj pre športové kluby. Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať mailom. Zúčastňujeme sa aj športových podujatí, súťaží a sústredení, kde vieme pripraviť kompletný FYZIO servis.

Vstupná kompletná diagnostika postury a pohybu športovca

Sa zameriava na vyšetrenie postury (dg. skrátené, oslabené, presilené svaly, posturálne odchýľky), Funkčné vyšetrenie – diagnostiku pohybových stereotypov, analýzu športového prevedenia z pohľadu fyzioterapeuta a ekonomicky pohybu, zostavenie cvikov na kompenzáciu a budovanie. Vyšetrenie je pri indikácii doplnené aj o vyšetrenie stoja a chôdze na FootScanneri.

Dĺžka trvania: 80min. / Cena: 90 EUR - diagnostika hlavným fyzioterapeutom
Diagnostika športovca po zraneniach a úrazoch

Sa zameriava na zistenie aktuálneho stavu, vyšetrenie postury a zostavenie cvikov na úpravu stavu, kompenzáciu a budovanie.

Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 28 EUR
Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 35 EUR - diagnostika hlavným fyzioterapeutom
Diagnostika behu + chodidla

Diagnostiku behu a chodidla u nás robí tá najpovolanejšia – Erika Bršelová. Erika je bývalá reprezentantka SR v behu. Diagnostika nám slúži na detailné rozanalyzovanie Vášho pohybu, pričom hodnotiaci vníma a delí pohyb na fázy, ale tiež ako 1 celok. Beh je nahrávaný na video z 3 pohľadov- zpredu, z boku , zozadu, kde následne hodnotíme kvalitu prevedenia pohybu a odchýlky od normy. Diagnostika Vám odhalí každú chybu a pomôže tak nastaviť plán pre kvalitnejší a efektívnejší pohyb. Diagnostika je doplnená aj diagnostikou chodidla, ku ktorému využívame FootScanner, modernú prístrojovú diagnostiku, ktorá nám pomáha, odhaliť príčiny vzniku mnohých pohybových ochorení. FootScanner vyhodnocuje zaťaženie a rozloženie váhy v rámci chodidla nie len pri chôdzi, ale aj v statických a balančných polohách. Počas vyšetrenia dostanete výstup a výklad vyšetrenia a pohybový terapeutický plán využívajúci pohybové stereotypy vhodné pre bežcov, športovcov. Výsledkom je zníženie možnosti zranenia a preťaženia. zlepšenie techniky behu, vytrénovanie k efektívnemu behu a lepším výsledkom.

Dĺžka trvania: 80min. / Cena: 90 EUR - diagnostika hlavným fyzioterapeutom
Kompenzačný tréning pre športovcov

Kompenzačný tréning je veľmi dôležitý pre športovcov, ale taktiež je vhodný pre bežnú populáciu. Každý šport/ práca si vyžaduje určité pohybové stereotypy, kde sa daná skupina svalov preťažuje, iná zase oslabuje. Kompenzačným tréningom sa snažíme tieto svalové dysbalancie odstrániť, zlepšiť prevedenie pohybu a predchádzať tak zraneniam.

Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 20 EUR
Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 25 EUR - pod vedením hlavného fyzioterapeuta
Športová masáž

Športová masáž je určená pre zdravých aktívnych športovcov a osoby, ktoré podávajú fyzické výkony. Od klasickej masáži sa líši najmä v rytme a intenzite masážnych hmatov. Dokáže účinne pomôcť k rýchlej úľave svalov a uvoľneniu fascií, k odplaveniu odpadových látok a kyseliny mliečnej zo svalov, prehrieva stuhnutú kožu a hĺbkovo sa premasírujú svaly vrátane ich úponov.

Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 25 EUR a 40min. / Cena: 37 EUR
Terapia

Terapia vychádza z detailného vyšetrenia a zistení príčin i dôsledkov ťažkostí. Terapie a postupy sa líšia v závislosti od problémov klienta.

Dĺžka trvania: 25/50min. Cena: 25/45 EUR
Dĺžka trvania: 25/50min. Cena: 33/60 EUR - terapia vedená hlavným fyzioterapeutom

Špecialisti pre tieto úkony

Jaro - hlavný fyzioterapeut
Jaro
Hlavný fyzioterapeut
Janka fyzioterapeutka
Janka
Fyzioterapeutka

Sme tu pre Vás

Spolupracujeme:

Dohodnite si stretnutie a navštívte naše FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Kontakt

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334880
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parkovanie

Možnost parkovania priamo v garáži Digital Parku, alebo v  nákupnom centre Aupark 3 – hodiny zdarma.

    sk_SKSlovak