FYZIO pre deti

Sme presvedčení, že množstvo pohybových ťažkostí v dospelosti bolo možné efektívne odstrániť už v detstve. Rozumieme ťažkostiam, s ktorými sa v rámci vývinu či športových aktivít stretávajú už deti a mládež a v rámci pohybovej osvety a prevencie je to to najdôležitejšie obdobie života. Pracujeme s deťmi všetkých vekových kategórií.

Kedy je vhodná návšteva u fyzioterapeuta?

Moje odporúčanie ako matky a fyzioterapeutky je v prvom polroku života dieťaťa. V tomto období vieme podchytiť odchýľky od motorického vývoja a zapracovať na nich skôr , než sa dieťa začne stavať na dolné končatiny. Samozrejme to v prípade , že nepotrebujete riešiť situáciu /diagnózy skôr. Súčasťou prvej návštevy novorodencov, batoliat je zaučenie rodičov správnej a vhodnej manipulácii s bábätkom.

Naši fyzioterapeuti pomôžu Vašim deťom pri podozrení alebo diagnózach ako:

Ak ste nenašli diagnózu , ktorú potrebujete riešiť , neváhajte sa na nás obrátiť osobne.

služby FYZIO pre deti

Konzultácia pre deti do 3 rokov

Cieľom je informovať a poradiť rodičom pri pochybnostiach s psychomotorickým vývojom ich dieťaťa a nasmerovať ich k správnym riešeniam. Preventívne naviesť rodičov na vhodnú a správnu manipuláciu s dieťaťom, motiváciu a stimuláciu rozvoja pohybových schopností a správnych pohybových návykov.

Dĺžka trvania: do 50min. / Cena: 30 Eur
Vyšetrenie pre deti od 3 rokov

Komplexná diagnostika, pri ktorej zadefinujeme stav pohybového aparátu, ohybových stereotypov, držanie tela a chôdzu. Navrhneme vhodnú terapiu, detailne predstavíme efektívne spôsoby cvičení doma, prinášajúce rýchlejšie a trvalejšie výsledky.

Dĺžka trvania: 45min. / Cena: 35 Eur
Terapia Mini Fyzio (vek 3 - 6 rokov)

V rámci terapií sa snažíme o vytvorenie správnych pohybových návykov, zlepšenie držania tela, rozvoju koordinácie, rovnováhy, vytrvalosti a sily, pričom cvičenia a liečbu realizujeme hravou formou a milým prístupom tak, aby sa každý klient u nás cítil dobre.

Dĺžka trvania: 30min. / Cena: 23 Eur
Detská masáž pre deti do 6 rokov - iba ako doplnok k terapii

Krátka masáž ktorá je vedená formou hry a riekaniek. Jej cieľom je  rozvoj vnímania podnetov, uvedomovanie si jednotlivých častí tela. Má vplyv na psychické a fyzické zdravie dieťaťa.

Dĺžka trvania: 10min. / Cena: 12 Eur
Terapia Junior Fyzio (vek 7 - 15 rokov)

V rámci terapií sa snažíme o vytvorenie správnych pohybových návykov, zlepšenie držania tela, rozvoju koordinácie, rovnováhy, vytrvalosti a sily, pričom cvičenia a liečbu realizujeme hravou formou a milým prístupom tak, aby sa každý klient u nás cítil dobre.

Dĺžka trvania: 40min. / Cena: 32 Eur
Masáž pre deti od 6 rokov

Jemná masáž na uvoľnenie a upokojenie ktorej cieľom je zrelaxovať a odstrániť svalové napätie po celodennej detskej aktivite (sedenie v škole, nosenie školskej tašky, preťaženie v športe)

Dĺžka trvania: 25min. / Cena: 23 Eur
NOVINKA
Individuálna detská gymnastika pre deti do 1,5 roka

Stimulujúce, motivujúce a hlavne hravé cvičenie pre čo najlepšie využitie pohybového potenciálu dieťaťa a jeho celkový vývoj. Zamerané je na podporu prirodzeného a kvalitného psychomotorického vývoja a terapiu jeho odchýliek. Deti obohatia svoje pohybové skúsenosti, rodičia odídu s možnosťami stimulačných činností pre dieťa v domácom prostredí.

Dĺžka trvania: 30min. / Cena: 20 Eur
NOVINKA
FYZIO pre deti ONLINE

Ste od nás ďaleko a zaujala Vás naša ponuka? Nemusíte nás navštíviť osobne, nechajte si poradiť a objednajte si online konzultáciu pre Vaše dieťatko z pohodlia Vášho domova. Naši fyzioterapeuti s Vami prekonzultujú jeho aktuálny stav, poradia Vám s problémami, ukážu Vám potrebné cviky.

Ak máte podozrenie že Vaše dieťa má skoliózu, ploché nohy, chybné držanie tela, má bolestivý poúrazový stav, nesprávne postavenie dolných končatín do X alebo O, diastázu, upadnutý hrudník alebo si nie ste istí psychomotorickým vývojom Vášho bábätka naša fyzioterapeutka je tu pre Vás.

Úhrada za fyzioterapiu online, sa platí vopred platbou na náš účet.

Dĺžka trvania: do 45min. / Cena: 35 Eur

Špecialisti pre tieto úkony

z5
Katka
Fyzioterapeutka

Sme tu pre Vás

 • Pondelok
 • Utorok
 • Streda
 • Štvrtok
 • Piatok
 • Sobota
 • Nedeľa
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00 - 20:00
 • 8:00-14:00
 • Zatvorené

Spolupracujeme:

images
index
Logo-skolka-Hviezdicky_200x97-3asbjt95hsr9shea0ibua2

Dohodnite si stretnutie a navštívte naše FYZIO

FYZIO

Einsteinova 19A
Digital Park blok E
851 01 Bratislava

Kontakt

+421 910 294 803
www.fyzio.sk
info@fyzio.sk

FYZIOterapia EB, s.r.o.
IČO: 48334880
DIČ: 2120146391
IČ DPH: SK  2120146391
Parkovanie

Možnost parkovania priamo v garáži Digital Parku, alebo v  nákupnom centre Aupark – 3 hodiny zdarma.

sk_SKSlovak